Yükleniyor
0
Menü Simge

HAKKIMIZDA

Bu bir diş hekiminin beş yıl önce  hobi olarak başlayan, mermer ürünler tasarım yolculuğu

Düşledikçe çoğalan,

Üretildikçe keyif veren,

Beğenildikçe motive olan,

Paylaşıldıkça da heyecanı artan bir süreç.

Bazen bir seyahatten, bazen eski bir objeden, bazen de doğadan ilham alan

Tasarımdan üretime kadar geçen tüm aşamaları, titizlikle heyecanla takip edilen, yorucu ama bir o kadar da keyifli bir uğraşa dönüşen.

İşte adını da bu keyifli yolculuktan alan Design Milo, mermeri zevkli tasarımlar ve zarif bir işçilikle buluşturarak sizlere sunuyor.

Doğal, estetik ve kullanışlı mermer ürünlerimiz, yaşam alanlarınızı tamamlıyor, sofraların, mutfakların ve dekorasyonların vazgeçilmez parçası oluyor. Tasarımlarımız, mermerin eşsiz güzelliğini yeniden şekillendiriyor, evlerinize farklılık ve doğanın ışıltısını katmak için özenle üretiliyor. Bazen bir mumun ışıltısı, bazen bir sunum tabağı ya da orkideleri kucaklayan bir saksı, salonunuza konan bir kuş oluyor mermerlerimiz ama hep eşsiz ve size özel olan. Hayatınıza doğanın eşsiz dokusu ile keyif katın, mermerin büyüsünü evlerinizde yaşayın.

Doğanın bize sunduğu eşsiz taşlardan,   medeniyetlerin  mirasını taşıyan  mermeri, hassas ve zarif dokunuşlarla şekillendirip size ve sevdiklerinize ulaştırmanın, sizi mermerin büyüsü ile tanıştırmanın mutluluğu paha biçilemez….

Kendi hikayelerinizi yaratmanız dileğiyle….

Design Milo Ailesi